Екологічний вибір: переваги та недоліки гібридних і електричних автомобілів

0 Comments

Електричні та гібридні електричні транспортні засоби

Електромобілі (EV) мають батарею замість бензинового баку та електродвигун замість двигуна внутрішнього згоряння. Гібридні електромобілі (PHEV) — це комбінація бензинових і електричних транспортних засобів, тому вони мають акумулятор, електродвигун, бензобак і двигун внутрішнього згоряння. PHEV використовують бензин і електрику як джерело палива.

Викиди

Електромобілі не виробляють вихлопних газів. Хоча зарядка батареї може збільшити забруднення на електростанції, загальні викиди, пов’язані з керуванням електромобілями, зазвичай менші, ніж у бензинових автомобілів, особливо якщо електроенергія виробляється з відновлюваних джерел енергії, таких як вітер.

PHEV виробляють вихлопні гази, коли бензин використовується як джерело палива.

Щоб оцінити викиди парникових газів, пов’язані із зарядкою та керуванням електричним або гібридним електричним транспортним засобом, де ви живете, відвідайте наш калькулятор викидів парникових газів для електромобілів та PHEV.

Зарядка

Залежно від того, яку відстань ви проїжджаєте щодня, ви можете задовольнити всі свої потреби водіння, підключившись до розетки, перебуваючи вдома. Більшість електромобілів можна заряджати від стандартної розетки 120 В. Щоб швидше заряджати автомобіль, ви можете встановити спеціальну розетку 240 В або систему заряджання. Ви також можете підключитися на своєму робочому місці або на одній із зростаючої кількості громадських зарядних станцій.

Драйвінг Рейндж

Кількість миль, яку проїде електромобіль до того, як потрібно буде зарядити батарею, часто менша за відстань, яку може проїхати ваш бензиновий автомобіль до заправки, але зазвичай цього достатньо, щоб задовольнити щоденні потреби середньостатистичної людини. Економія палива електромобіля виражається в милях на галон бензинового еквіваленту (MPGe). Вважайте, що це схоже на MPG, але замість представлення миль на галон типу палива транспортного засобу, це кількість миль, яку транспортний засіб може проїхати, використовуючи кількість електроенергії з таким самим вмістом енергії, як і галон бензину. Це дозволяє вам порівняти електромобіль із бензиновим транспортним засобом, навіть якщо електроенергія не виділяється та не спалюється в галонах.

PHEV зазвичай мають запас ходу, який можна порівняти з бензиновими транспортними засобами. PHEV мають два значення економії палива: одне для транспортного засобу, що працює переважно на електриці (перераховано в MPGe), і друге, коли транспортний засіб працює лише на бензині (вказано як MPG).

Знайдіть запас ходу та час заряджання для електромобілів і електромобілів на ярлику економії палива та навколишнього середовища або економії палива

Примітка. Оцінки EPA, включно з діапазоном EV, є загальним орієнтиром для споживачів під час порівняння транспортних засобів. Подібно до того, як «ваш пробіг може відрізнятися» для бензинових автомобілів, ваш запас ходу буде різним для електромобілів. Зокрема, такі фактори, як холодна погода, використання аксесуарів (наприклад, кондиціонера) і висока швидкість водіння можуть значно зменшити запас ходу вашого автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *