Mercedes-Benz EQE SUV: Новий електричний SUV від Mercedes-Benz

0 Comments

Асортимент електричних автомобілів Mercedes-Benz продовжує розширюватися. Позашляховик EQE є сьомим електромобілем бренду, який відрізняється практичністю та динамікою водіння. З точки зору запасу ходу, найефективніша версія досягає позначки в 600 км.

Нова зірка на небі

Позашляховик Mercedes EQE чітко впізнається як член сімейства EQ. Аеродинаміка зіграла важливу роль в його дизайні: закруглена морда переходить у похиле лобове скло, а бічні дзеркала розташовані на «плечі» автомобіля, а дверні замки встановлені врівень.

Як і EQE, EQE SUV також використовує нову електричну платформу та інновації EQS і EQS SUV. З колісною базою 3030 мм він обіцяє багато внутрішнього простору. Неперевершений вау-ефект на борту забезпечує додатковий гіперекран, який був представлений на EQS. Три вбудовані дисплеї забезпечують ширину екрана 141 сантиметр. Навіть без цього гіперекрану інформаційно-розважальна система MBUX є найсучаснішою та може отримувати оновлення «по повітрю».

Динаміка насамперед

Ще одна технічна привабливість – це кермо заднього колеса позашляховика EQE. На низьких швидкостях задні колеса злегка повертаються до зовнішнього краю повороту, значно зменшуючи радіус повороту. Однак на вищих швидкостях вони обертаються разом із передніми колесами для підвищення стабільності.

Крім того, повний привід 4MATIC з функцією Torque Shift забезпечує безперервний розподіл крутного моменту між передніми та задніми електродвигунами. З міркувань ефективності передній двигун можна від’єднати, але коли потрібна повна потужність або динамічне водіння, обидва джерела живлення працюють разом. Опціонально доступна пневматична підвіска Airmatic із безперервним регулюванням амортизації ADS+ забезпечує максимальний комфорт їзди, але також може підняти автомобіль на 30 міліметрів на швидкості до 80 км/год для додаткового ходу коліс.

Широкий асортимент

Версія початкового рівня називається EQE 350+ і приводиться в дію на задні колеса електродвигуном потужністю 215 кВт (292 к.с.). Така ж версія з додатковим електромотором спереду називається EQE 350 4MATIC. Ця повнопривідна версія має таку ж загальну потужність, але отримує додаткові 200 Нм (765 Нм). Крім двох варіантів AMG, найпотужнішою версією позашляховика EQE є EQE 500 4MATIC, яка повинна гарантувати особливо плавну роботу з 300 кВт або 408 к.с. і 858 Нм.

Незалежно від версії акумулятор містить 90,6 кВт/год. Швидку зарядку можна виконувати на швидкості до 170 кВт, тож ви отримаєте 220 кілометрів пробігу за 15 хвилин. Заряджання змінним струмом на 11 кВт є стандартним, але бортовий зарядний пристрій на 22 кВт можна замовити додатково. До речі, Mercedes-Benz пропонує 10 років гарантії або 250 000 кілометрів пробігу на батарею – це більше, ніж у більшості конкурентів. Mercedes заявляє про максимальний запас ходу від 480 до 590 кілометрів для позашляховика EQE із заднім приводом і згадує від 459 до 558 кілометрів для EQE 350 4MATIC. 500 повинен мати можливість проїхати від 460 до 547 кілометрів від повністю зарядженого акумулятора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *