Найдешевші та найнадійніші автомобілі Mercedes-AMG за всю історію, точка!

0 Comments

2005-2006 C55 AMG – 362 кінські сили – Середня ціна: $14 000
Шокує, я знаю. Якщо ви дивилися відео, ви знаєте все про цього короля гір у цьому списку п’яти кращих. Якщо ви не дивитеся відео і прийшли сюди читати, я підсумую. C55 AMG є частиною 203 шасі C-класу, що випускався з 2001 по 2007 рік. Оскільки C55 не був випущений до 2005 року, більшість електричних неполадок та проблем з іржею, від яких страждали ранні моделі, було усунуто. C55 також поставляється з одним з найбільш куленепробивних двигунів і трансмісій – двигуном M113 V8 та 5-ступінчастою коробкою передач 722.6. Обидва двигуни використовувалися в різних моделях MB, а високопродуктивні версії призначалися для автомобілів AMG. Крім кількох витоків олії та поганого датчика, двигун і трансмісія дуже надійні.

Якщо ви дивитеся мій канал, ви можете згадати E55 2003 з пробігом 400 000 миль, який я розглядав і тестував на діно. У цьому E55 використовується той же двигун і трансмісія, що є справжнім свідченням нереальної надійності цього агрегату. Ви можете помітити, що більшість автомобілів у цьому списку використовують той самий силовий агрегат. C55 також використовується проста і ефективна система амортизаторів і стійок; тут немає модної пневматичної чи гідравлічної підвіски, яка може вийти з ладу.

Хоча в цьому автомобілі використовуються потужніші гальма AMG, їхня заміна коштує не набагато дорожче. Я прицінився до колодок і роторів, передніх і задніх, приблизно за 500 доларів. C55 був дуже рідкісним автомобілем, у США було продано всього близько 2 000 екземплярів, тому знайти такий автомобіль на продаж може бути непросто. Якщо ви знайдете, я б рекомендував вам добре подумати про це.

 1. 2003-2006 CLK55 AMG – 362 кінські сили – Середня ціна: $15,000
  Місце номер 2 дісталося автомобілю, який є дводверною версією C55. Тут застосовно все, про що я розповідав у відео, за винятком того, що в 2005 році вони перейшли на більші гальма, тому, на жаль, їхня заміна обходиться трохи дорожче. Цей автомобіль майже зрівнявся з першим номером, однак рішення було прийнято, оскільки CLK55 трохи дорожче і має вікна, які автоматично опускаються при відчиненні дверей і піднімаються при зачиненні дверей. Це може бути трохи проблематично, коли мотори виходять з ладу, а оскільки це дводверний автомобіль із маленьким заднім сидінням, він менш практичний. Моєю метою в цьому відео було показати вам автомобіль, на якому можна їздити щодня, і хоча CLK55 їде так само добре, як і C55, його не так легко взяти з собою. Але насправді це все дуже незначні дрібниці, і автомобіль, як і C55, має міцну механічну конструкцію. Чекайте заплатити трохи більше 10 000 доларів за чистий екземпляр і на кілька тисяч більше за версію з відкидним верхом.
 2. 1999-2002 E55 AMG – 349 кінських сил – Середня ціна: $10,000
  Я згадую цей автомобіль у відео, тому що він справді є класикою і, на мою думку, закріпив за AMG репутацію реального суперника на ринку автомобілів із високими експлуатаційними характеристиками. Я досі пам’ятаю, як у старших класах читав журнали, де цей великий 4-дверний седан порівнювали з Corvette, Dodge Viper та іншими спортивними автомобілями з високими експлуатаційними характеристиками. E55 тримався гідно та дійсно вивів AMG на перший план. Цей автомобіль знову поділяє ту саму базову трансмісію з C55 і CLK55, тому ніяких проблем, і він також не використовує складну підвіску. Як я вже згадував у відео, цей автомобіль був схильний до іржі залежно від того, де ви живете. Це те, що я вважаю проблемою надійності, тому що якщо ви керуєте авто AMG, ви хочете, щоб він добре виглядав. На відміну від битого автомобіля з обігрівачем, ви не збираєтеся просто жити з ним, тому вам потрібно буде врахувати це у вартості володіння. Якщо ви купите автомобіль без іржі і житимете в жаркому кліматі, де немає снігу та солі, ви не пошкодуєте. Цей автомобіль потенційно прослужить вам вічність, не руйнуючи банк, особливо якщо ви робитимете ремонт самостійно.
 3. W202 Шасі C36 – 276 кінських сил, 284 фунт-фут крутного моменту – C43 AMG – 302 кінських сил – Середня ціна $11,000
  Я об’єднав ці два автомобілі разом як своєрідний бонус. C36 був випущений у 1995 році та став першим автомобілем, випущеним Mercedes після офіційного партнерства з AMG, яка до цього була окремою тюнінговою компанією. C36 був оснащений рядним шестициліндровим двигуном, який видавав більше кінських сил, ніж M3 того ж року його головний конкурент. Цей двигун страждав від проблем з прокладками головки блоку, але, крім цього, був дуже надійним, як і автоматична п’ятиступінчаста коробка передач. Модель C43 була випущена в 1998 році і мала той самий стиль кузова, але з оновленим двигуном M113, як і всі інші автомобілі цього списку. Автомобілі C-Class AMG е
 4. того 202 покоління були дуже надійними, але вони страждали від проблем з іржею, як і E55, які також включали перфоратори передніх кручених пружин, які згодом слабшали, що призводило до просідання підвіски автомобіля. Також були проблеми зі джгутом проводів двигуна (особливо C36). Якщо ви хочете побачити найзворушливіший зразок 202 шасі C43 AMG, обов’язково зайдіть на мій канал. У мене є така перлина.
 5. 2000-2003 ML55 AMG – 342 кінських сил – Середня ціна $9,000.
  Досі мій список складався виключно з автомобілів, але колись був надійним позашляховиком AMG. ML55 знову використовував той же двигун, що і C55, E55, CLK55 та C43, але цього разу він був оснащений повним приводом. Якоїсь миті це був найшвидший позашляховик на планеті. Більшість людей не розуміють, що ML55 може бути дуже недорогим у ремонті та обслуговуванні; звичайно, цей автомобіль перебирав гальма, кульові шарніри та задні пружини, як ніхто інший, і у нього був паливний насос, який час від часу виходив з ладу, але який старий автомобіль не потребує таких речей? Як я вже сказав, гонка за перше місце була дуже близькою, і ML55 міг би бути набагато вищим, якби не той факт, що він також має повний привід, який, очевидно, складніший, ніж задній привід, і може стати проблемою в майбутньому . Повний привід працює дуже добре і не має якихось властивих йому недоліків, але в міру старіння цих автомобілів він може стати проблемою.
 6. Якщо бути чесним, всі ці автомобілі обійдуться дорожче в ремонті та купівлі, ніж звичайні автомобілі, такі як Camry або Malibu того ж випуску. Я не хочу, щоб хтось думав, що ці автомобілі підійдуть для бідного студента коледжу, який не знає, як поміняти лампочку, не кажучи вже про гальмівні колодки. Це відео та список призначені для ентузіастів та шанувальників автомобілів AMG. Всі ці автомобілі можна купити в хорошому стані за $10 000 або набагато менше, і якщо ви придбаєте правильний автомобіль, ви відчуєте, що вам щось вдалося. Мій C55 у мене всього тиждень або близько того, і хоча він не такий швидкий, як C63, я заплатив за нього всього 7000 доларів, і мене не турбує, що я можу вибивати з нього лайно цілими днями.
 7. Можливо, я забув кілька моделей, але загальна тема тут – знайти автомобіль AMG з двигуном M113 та трансмісією 722.6. Можливо, вони вже не найшвидші, але їх неможливо перевершити за ціною, а на вторинному ринку все ще є чудова підтримка модифікацій. Успіхів вам у пошуках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *