Секрети правильного догляду за автомобілем: як підтримувати свій авто в ідеальному стані

0 Comments

Автомобіль для тих, хто захоплюється автомобілями, як член сім’ї. Люди або користуються своїм сімейним автомобілем, який залишився у спадок від батьків, або купують собі новий блискучий. У будь-якому випадку догляд за автомобілем стає вкрай важливим, якщо очікується, що він працюватиме без будь-яких збоїв у продуктивності. Щоб автомобіль працював безперебійно, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування. Ось тут і стануть у нагоді базові поради з обслуговування автомобіля для новачків. Це дозволяє власнику автомобіля знати про будь-які проблеми, які можуть перешкоджати роботі його автомобіля під час поїздки, і вирішувати їх.

Професіонали або люди, які знаються на анатомії автомобіля, можуть краще доглядати за своїм чотириколісним автомобілем. Але не кожен може мати час, щоб дізнатися все, що потрібно знати про технічне обслуговування автомобіля.

Загальні поради щодо обслуговування автомобіля:

Для тих, хто хоче ознайомитися з основами обслуговування автомобіля, пропонуємо ознайомитися з наступними порадами з обслуговування автомобіля для початківців. Виконання цих порад щодо догляду за автомобілем допоможе вам підтримувати свій автомобіль, не пропаливши велику діру в кишені.

1) Зверніться до посібника користувача:

Перше і головне керівництво, яке буде дуже корисним для вас, перш ніж виконувати поради з обслуговування автомобіля, це посібник користувача. Тут ви знайдете інформацію про свій автомобіль. Якщо ви не можете знайти друковану копію цього посібника, ви можете зайти в Інтернет і відвідати веб-сайт свого виробника. Ймовірно, ви знайдете такі речі, як безпека, безпека дітей, ключі та дистанційне керування, технічні характеристики, пальне та заправка, допомога водієві, догляд за автомобілем тощо та багато іншого в посібнику користувача.

Ставтеся до посібника з експлуатації свого автомобіля, як до Біблії, якщо хочете дізнатися подробиці про свій автомобіль. Ви будете здивовані, дізнавшись, що багато проблем, з якими ви стикаєтеся, наприклад, заміна спущеного колеса, відмикання замкнених дверей або навіть встановлення дитячого крісла, можна вирішити, звернувшись до посібника користувача.

2) Перевіряйте тиск у шинах:

Автомобільні шини є одним із компонентів, які забезпечують мобільність вашого автомобіля. Неправильний тиск у шинах протягом тривалого часу може скоротити термін їх служби. Це може спричинити передчасний знос або навіть лопнути шину. Таким чином, важливо, щоб рекомендована кількість повітря (або азоту) була присутня в шинах. Нині ви можете самостійно перевірити тиск у шинах за допомогою простих недорогих приладів. Використовуйте їх на додаток до візуальних перевірок на наявність тріщин або предметів, що застрягли на зовнішній частині шини.

3) Заміна масла та масляного фільтра:

Ваш автомобіль — це не що інше, як складна машина, яка складається з кількох малих і великих частин. Оскільки автомобіль — це машина, яка може рухатися, очевидно, що також задіяно кілька рухомих частин. Автомобіль не може нормально працювати без мастила, воно присутнє для забезпечення безперебійної роботи цих частин. Ось тут і з’являється масло та масляні фільтри.

Масло змащує рухомі частини та поглинає тепло, що утворюється внаслідок тертя. З іншого боку, масляний фільтр зберігає масло чистим і вільним від забруднень. Ось як можна замінити масло та масляний фільтр вашого автомобіля:

  • Зверніться до посібника користувача та знайдіть пробку для зливу масла у вашому автомобілі та видаліть старе масло.
  • Потім замініть масляну пробку, як показано в посібнику користувача, а потім зніміть масляний фільтр.
  • Перед установкою нового масляного фільтра його необхідно змастити свіжим маслом.
  • Тепер приступайте до заливання нового масла. Переконайтеся, що ви заливаєте лише необхідну кількість масла, яка відповідає типу вашого автомобіля.
  • Встановіть кришку та увімкніть двигун. Це допоможе вам визначити витоки.
  • Якщо витоків немає, вимкніть двигун і почекайте кілька хвилин.
  • Тепер перевірте рівень масла за допомогою щупа.
  • За потреби додайте ще олії.

Після тривалого використання необхідно замінити масло та масляні фільтри, оскільки можуть накопичуватися пил та інші забруднення, що погіршує роботу рухомих частин. Хороша новина полягає в тому, що навіть новачок може успішно замінити масло та масляний фільтр автомобіля.

4) Тримайте двигун в чистоті:

Двигун – це серце вашого автомобіля, і ви повинні дбати про нього. Хоча ви можете зробити дуже багато, щоб підтримувати його всередині чистим (наприклад, використовуючи чисте паливо), ви також повинні час від часу чистити його зовні. Це важливо з точки зору визначення проблемної області. Наприклад, витоки. Витоки разом із пилом і сміттям на поверхні можуть спричинити пошкодження двигуна. Тому використовуйте прості засоби для чищення двигуна, щоб витерти будь-який бруд.

5) Шукайте несправну свічку запалювання:

Ваш автомобіль запалиться лише тоді, коли у вас справна свічка запалювання. Хороша новина полягає в тому, що ви можете легко визначити, чи свічка запалювання несправна, чи незабаром вона поставить вас у несправність. Тож не забудьте додати цей пункт до основного контрольного списку технічного обслуговування автомобіля. Ось кілька прикладів, які допоможуть вам визначити несправну свічку запалювання:

Проблеми із запуском автомобіля

Якщо у вас несправна свічка запалювання, вам буде важко завести автомобіль. Вам доведеться кілька разів повернути ключ у замку запалювання, перш ніж він дійсно запустить двигун.

Зануритися в кілометраж

Ви помітите, що пробіг автомобіля зменшується, навіть якщо все працює нормально. Саме тоді вам варто подумати про заміну свічки запалювання.

Підвищений шум і вібрація

Це, ймовірно, станеться, коли ваша машина працює на холостому ході.

Нерівномірний розгін

якщо у вас несправна свічка запалювання, ви помітите зниження прискорення. Це буде нерівномірно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *