Як пофарбувати легкосплавні колісні диски в сріблястий колір

0 Comments

Кілька місяців тому я придбав комплект коліс для своєї цегли. Я придивлявся саме до цього комплекту коліс Volvo, 16-дюймових Meteors. Якщо ви знаєте про абстрактну схему найменування коліс Volvo, то ви зрозумієте, що це, по суті, дитячі 17-дюймові колеса Comet, на мій погляд, одні з найкрасивіших коліс Volvo. Я не хотів 17″ колеса через можливі проблеми з комфортом, а 16″ колеса відмінно виглядають на моєму Volvo 940. Мені доведеться пізніше усувати будь-які проблеми зі зміщенням, але це невелика проблема.
Хоча шини були лисими, а фарба відшаровувалася, вони виглядали нормально. Взявши до уваги їхню грубу форму, я обміняв гроші на колеса, поклав їх у машину і поїхав додому. Не можу сказати, що я планував повністю переробляти їх, але коли вони опинилися в моєму гаражі і я оглянув їх уважніше, стало ясно, що вони потребують повної переробки. Фарба відшаровувалася всюди, і вони були забруднені, я вважаю, залишками гальмівної рідини або якимось занадто агресивним засобом для очищення коліс. Все, що мені було потрібно, це пофарбувати ці колеса Hyper Silver, щоб повернути їх до життя, звичайно, не витрачаючи на це ні руки, ні ноги.
[Відмова від відповідальності: Якщо ви шукаєте абсолютно ідеальне оздоблення, зверніть увагу, що є кілька кроків, які я пропустив на користь економії часу та грошей. Я не думаю, що пропущені кроки сильно вплинули на якість обробки. Ці кроки описані нижче, але я думаю, ви погодитеся, що кінцевий результат близький до того, що ви отримали б, якби витратили на них вдвічі більше часу].
Стан коліс перед фарбуванням. Зверніть увагу на темні смуги, бульбашки та відшаровування фарби.

Щоб почати шліфування, спочатку використовував шліфувальну губку зернистістю 180. Ця зернистість дуже підходила для зняття старої обробки, швидко видаляючи її. На жаль, губка почала розсипатися після одного кола, тому я купив наждачний папір зернистістю 150 і намотав його на губку. Особисто я виявив, що продовження шліфування наждачним папером зернистістю 150 дає дуже добрі результати. Використовуючи старі шматки наждакового паперу, ви, по суті, шліфуєте все дрібнішим папером. Однак ви завжди можете купити більш тонкий наждачний папір, наприклад, зернистістю 320, але, швидше за все, після 320 ви не побачите великої різниці. При переході на тонший папір слід подвоїти зернистість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *